o mnie

reprodukcje

śluby

reklama

kontakt

fotografia ślubna

 

Pierwszy ślub dokumentowałem jeszcze w liceum 1991 lub 92 roku (pierwszą klientką była nauczycielka od fizyki, która opiekowała się naszym kółkiem fotograficznym) potem przyszedł czas na znajomych. Na czas studiów na Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu zawiesiłem działalność w tym temacie ponieważ terminy kolidowały mi ze zjazdami. Od 2003 roku jestem do Państwa dyspozycji i staram się jak tylko mogę uwiecznić niezapomniane chwile. Uwielbiam fotografię klasyczną, nie gonię za sztuczną oryginalnością. Chcę aby wszyscy byli zadowoleni i zachwyceni otrzymanym albumem - wliczając w to także moją osobę, więc staram się aby każdy album był inny.  

Orientacyjna cena za album (album polskiej firmy Barański ekoskóra 32x32 cm 80-100 stron wraz ze zdjęciami 80-160 odbitek w różnych formatach) w którym znajdą się zdjęcia z pleneru, uroczystości ślubnej i weselnej to koszt w granicach 3600-4000zł. Otrzymujecie Państwo także płytę za zdjęciami obrobionymi, umieszczonymi w albumie oraz ze wszystkimi zdjęciami nieobrobionymi w formacie jpg (oczywiście oprócz tych nienadających się ze względów technicznych)

reprodukcja dzieł sztuki


 

Moja profesjonalna przygoda z fotografią zaczęła się 20 lat temu w Muzeum Okręgowym w Bydgoszczy. Od 1993 roku zajmowałem się dokumentowaniem dzieł sztuki obrazów i rzeźb, wyrobów rękodzieła artystycznego, numizmatów oraz wszelkiego rodzaju zabytków. Dobry warsztat oraz własne mobilne studio pozwoliły mi na współpracę z Poznańską Galerią NOVA ( ukoronowaniem współpracy był katalog prac Teresy Pągowskiej - wystawa w Muzeum Narodowym w Poznaniu 2003 roku) Bydgoskim Antykwariatem Naukowym p. Wiesława Derasa ( wykonanie reprodukcji i zdjęć do corocznych katalogów aukcyjnych), Galerią Sztuki Ludowej i Nieprofesjonalnej Wojewódzkiego Ośrodka Kultury i Sztuki (wykonanie reprodukcji do katalogów wystaw „ Konkurs im. Teofila Ociepki” oraz „Tkaniny Artystycznej” dokumentacje prac artystów (między innymi: Anna Drejas, Dorota Podlaska, Aleksandra Simińska) oraz wykonywanie zdjęć dla prywatnych kolekcjonerów. Ceny ustalam indywidualnie w zależności od ilości prac i ich zakresu. Dojeżdzam i wykonuję zdjęcia u klienta. Zapewniam dyskrecję.

 

Fotografia techniczna i reklamowa


Od 1998 roku w którym powstała moja firma współpracowałem z wieloma firmami w regionie i w kraju. Przygotowywałem zdjęcia od formatu 4x5” do małego obrazka. Fotografowałem małą biżuterię a z drugiej strony wielkie maszyny dla masarni. Przygotowywałem przez kilka sezonów w kampanie reklamowe firm odzieżowych Szefler i Volcano. Współpracowałem z firmami produkującymi meble i akcesoria do meblarstwa, papiery ścierne, zestawy głośnikowe dla audiofilów, lampy i metaloplastykę,akcesoria samochodowe, rowery a także kwiaty i rośliny. Zajmowałem się także fotografią wnętrz oraz potraw dla hoteli i restauracji. Współpraca z wydawnictwami pozwoliła mi także na wykonywanie zdjęć do kalendarzy.

Posiadam różnorakie doświadczenia z fotografią katalogową jednak do każdego zlecenia podchodzę indywidualnie, staram się wysłuchać zleceniodawcy i znaleźć wspólnie oryginalny sposób zaprezentowania produktu. Ceny ustalam indywidualnie w zależności od zakresu pracy.

 

 

/